Homepage golf next Golfové balíčky golf next Irsko - Portmarnock Hotel Golf & Links****

Irsko - Portmarnock Hotel Golf & Links****

Cena balíčku od: 12 600 Kč

Ubytujte se ve čtyřhvězdičkovém hotelu Portmarnock, který patřil rodu Jameson vyrábějící tradiční irskou whisky. Golf si můžete zahrát na hřišti Portmarnock Golf Links, které je považováno jako jedno z nejlepších golfových hřišť typu links v Irsku. Golfový balíček obsahuje ubytování na 3 noci se snídaní a 2x green fee na hřišti Portmarnock Golf Links. Tento balíček můžete také objednat jako dárek s využitím v sezoně 2019.

Služby nebo výhody balíčku
(lze přikoupit, nebo jsou pro klienty zdarma)
MasážeFitnessWhirpoolInternetHotel / ubytování
Nabídka slev pro golfisty
Irsko - Portmarnock Hotel Golf & Links****

Golfový balíček

  • 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji Superior
  • snídaně
  • 2x green fee ve všední dny na hřišti Portmarnock Golf Links

Poloha

Čtyřhvězdičkový Portmarnoc Hotel Golf and Links se nachází mezi malebnými vesničkami Malahide a Howth 15 minut od letiště a 40 minut od centra Dublinu. Po golfu tak můžete vyrazit do irské metropole a v některé z místních hospůdek ochutnat pivo Guiness nebo irskou whisky.

Hotel

V hotelu Portmarnock se setkáte s moderní elegancí a velkolepým stylem 19. století. Hotel patřil rodu Jameson vyrábějícího tradiční irskou whisky. Díky inteligentnímu designu hotelu má všech 138 pokojů výhled na moře, park nebo golfové hřiště. K dispozici je restaurace, kavárna, bar a společenská místnost. Součástí hotelu jsou i lázeňské služby a fitness centrum. Pevné i bezdrátové připojení k internetu lze zdarma využívat ve veřejných prostorách hotelu a v hotelu je k dispozici také internetový koutek.

Dvoulůžkové pokoje Superior: nadstandardní pokoje, součástí postelí je polstrovaná matrace, prošívané přikrývky z prachového peří, exkluzivní ložní prádlo. Na pokojích je TV, ohřívač čaje a kávovar, bezplatné WiFi, psací stůl a telefon. K vybavení koupelny patří vana se sprchou a fén.

Portmarnock Golf Club

Osmnáctijamkové golfové hřiště typu links, na němž se hrají mezinárodní šampionáty, bylo založeno již v roce 1894. Prezidentem se tehdy stal jeho spoluzakladatel John Jameson. Do dnešní podoby bylo upraveno německým architektem Bernardem Langerem. Hriště je považováno jako jedno z nejlepších golfových hřišť typu links v Irsku. Využívá písečné duny a vyznačuje se velkými rychlými greeny a zvlněnými fairwayemi. Je třeba počítat s často se měnícím větrem a vysokou trávou. Hřiště je hojně využíváno jak profesionály, tak amatéry.

Termíny a ceny

3 noci se snídaní a 2x green fee
  • 01.04.19 - 31.10.19 - 12.600 Kč

* cena se může zvýšit na základě počtu prodaných pokojů

Příplatky

  • green fee SO - NE (duben - říjen): 500 Kč
  • green fee SO - NE (listopad - březen): 300 Kč
  • večeře tříchodové menu: 1 200 Kč 

Poptávka golfového balíčku

Vyplňte prosím pečlivě následující formulář. V případě dárkového pobytu uveďte do pole "Datum příjezdu" jen rok. Po odeslání Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

* *
* *
* *
*
Golfový magazín

Vše o golfu na jednom místě. Golfový magazín, mapa hřišť, soutěže a další informace o golfu.

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Golfové tréninky, fee, balíčky, vybavení.

Golfové balíčky

Golfové balíčky na serveru GolfoveHry.cz přináší spoustu možností jak hrát golf u nás i v zahraničí.

Golfový obchod

Internetový a kamenný obchod s golfovým vybavením. Golfové sety, hole, vozíky, míčky, trička, bundy, boty a další.

Golfové členství

Nevíte kde získat nejvýhodnější členství? Srovnejte si různé nabídky na serveru s kompletní nabídkou.

* takto označené ceny jsou přepočtené z cen zadaných v Eurech dle kurzu ČNB a konečná cena bude stanovena dle kurzu v den uzavření objednávky.
© 2009–2014 GolfEurope.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net