Homepage golf next Golfové balíčky golf next Slovensko - Grand hotel Senica *** + Penati Golf

Slovensko - Grand hotel Senica *** + Penati Golf

Cena balíčku od: 8 610 Kč

Penati Golf Resort je ojedinělý projekt, který přibyl na mapě špičkových golfových resortů ve střední Evropě. Golfový areál se nachází u města Senica uprostřed borovicových lesů, na půdě poseté bílými písečnými dunami. První areál na Slovensku, který svojí rozlohou a vlastnostmi, splní očekávání širokého spektra golfistů. Tento balíček můžete také objednat jako dárek s využitím v sezoně 2024.

Služby nebo výhody balíčku
(lze přikoupit, nebo jsou pro klienty zdarma)
Hotel / ubytováníParkoviště
Nabídka slev pro golfisty
Slovensko - Grand hotel Senica *** + Penati Golf

Golfový balíček

  • 2 nebo 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji
  • snídaně
  • 2x nebo 3x green fee 18 jamek na hřištích Legend a Heritage
  • parkování
  • WiFi

Poloha

Grand Hotel Senica*** je umístěný v širším centru města Senica. Svým charakterem je koncipován jako manažerský hotel, jehož cílem je poskytnout hostům během jejich pobytu maximální komfort. Harmonická atmosféra, kvalitní služby a kvalifikovaný personál Vám garantují příjemný pobyt.

Golf resort Penati se nachází v obci  Šajdíkove Humence nedaleko města Senica. Resort je zasazen do lesa s 24hektarovým jezerem a úžasnou přírodou chráněné krajinné oblasti Záhorie. Oblast je též vhodná pro cyklistické výlety, in-line bruslení nebo turistiku.

Ubytování

Grand Hotel Senica*** nabízí kvalitní ubytování ve svých 11 exkluzivně zařízených pokojích v celkové kapacitě 24 lůžek. Všechny jsou standardně vybaveny TV, SAT, telefonem, WiFi. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením a jeho kompletním vybavením (sprchový kout, elektronický vysoušeč vlasů, zrcadlo, ručník, kosmetické doplňky). Náročnějším klientům hotel nabízí ubytování ve svých Superior apartmánech.

Hřiště Legend

První 18jamkové golfové hřiště je vybudované podle projektu společnosti Nicklaus Design, která patří k designérské špičce v této oblasti. Hřiště Legend je podle norem UQGA na světové PGA úrovni. Hřiště se rozkládá na 95 ha pozemku čímž bylo docíleno maximálního soukromí hráčů.

Široké zvlněné ferveje, různorodost greenů, náročné strmé bunkery, krása a variabilita polohy odpališť, to vše umožňuje golfistům zvolit si různou náročnost hry. Golfoví nadšenci tu najdou 712 m dlouhou jamku číslo 15, která je nejdelší v Evropě.

Nezapomenutelný je i závěr hry na 18. jamce, jde o nejužší jamku na hřišti, která se odehrává v téměř snovém prostředí překrásného ostrovního greenu.

Hřiště Heritage

Designem druhého hřiště byl pověřen Jonathan Davison. Druhá osmnáctka doplňuje v nejvyšším standardu hřiště Legend a tvoří mu atraktivní alternativu. Odlišnost je založená na návratu ke kořenům a k tradicím ostrovního designu hřišť, zvýrazňujícím pohledy na krásy a neutrální barevnost přírodní scenérie, kterou tato lokalita oplývá.

Termíny a ceny

  • 2 noci se snídaní a 2x green fee (PO - ČT) - 8.610 Kč
  • 2 noci se snídaní a 2x green fee (PÁ - NE) - 9.700 Kč
  • 3 noci se snídaní a 3x green fee (PO - ČT) - 12.960 Kč
  • 3 noci se snídaní a 2x green fee (PÁ - NE) - 14.550 Kč

* Ceny jsou za osobu a platí při pobytu 2 osob ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatky

  • pobytová taxa - 0,6 Euro/osoba/noc

Poptávka golfového balíčku

Vyplňte prosím pečlivě následující formulář. V případě dárkového pobytu uveďte do pole "Datum příjezdu" jen rok. Po odeslání Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

* *
* *
* *
*
Golfový magazín

Vše o golfu na jednom místě. Golfový magazín, mapa hřišť, soutěže a další informace o golfu.

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Golfové tréninky, fee, balíčky, vybavení.

Golfové balíčky

Golfové balíčky na serveru GolfoveHry.cz přináší spoustu možností jak hrát golf u nás i v zahraničí.

Golfový obchod

Internetový a kamenný obchod s golfovým vybavením. Golfové sety, hole, vozíky, míčky, trička, bundy, boty a další.

Golfové členství

Nevíte kde získat nejvýhodnější členství? Srovnejte si různé nabídky na serveru s kompletní nabídkou.

* takto označené ceny jsou přepočtené z cen zadaných v Eurech dle kurzu ČNB a konečná cena bude stanovena dle kurzu v den uzavření objednávky.
© 2009–2014 GolfEurope.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net