Homepage golf next Golfové balíčky golf next Slovensko - Penati Golf Resort

Slovensko - Penati Golf Resort

Cena balíčku od: 8 280 Kč

Penati Golf Resort je ojedinělý projekt, který přibyl na mapě špičkových golfových resortů ve střední Evropě. Golfový areál se nachází u města Senica uprostřed borovicových lesů, na půdě poseté bílými písečnými dunami. První areál na Slovensku, který svojí rozlohou a vlastnostmi, splní očekávání širokého spektra golfistů.

Služby nebo výhody balíčku
(lze přikoupit, nebo jsou pro klienty zdarma)
TrenérPůjčení holíPůjčení vozíkuDriving v ceněInternetHotel / ubytováníParkoviště
Nabídka slev pro golfisty
Slovensko - Penati Golf Resort

Golfový balíček

  • 2 nebo 4 noci ve vile
  • snídaně v klubovně na golfovém hřišti
  • 2x nebo 3x green fee 18 jamek na hřištích Legend a Heritage

Poloha

Tento unikátní resort rekreačních vilek se nachází u dvou špičkových 18jamkových hřiští – Legend a Heritage v obci  Šajdíkove Humence nedaleko města Senica. Resort je zasazen do lesa s 24hektarovým jezerem a úžasnou přírodou chráněné krajinné oblasti Záhorie. Oblast je též vhodná pro cyklistické výlety, in-line bruslení nebo turistiku.

Ubytování

Dvouposchoďové vilky s kapacitou 4 až 6 lidí jsou moderní a prakticky zařízené, disponují terasou a vlastním molem a jsou přímo v areálu Penati Golf Resort - v soukromé rekreační zóně s jedinečnou a klidnou atmosférou.

Hřiště Legend

První 18jamkové golfové hřiště je vybudované podle projektu společnosti Nicklaus Design, která patří k designérské špičce v této oblasti. Hřiště Legend je podle norem UQGA na světové PGA úrovni. Hřiště se rozkládá na 95 ha pozemku čímž bylo docíleno maximálního soukromí hráčů.

Široké zvlněné ferveje, různorodost greenů, náročné strmé bunkery, krása a variabilita polohy odpališť, to vše umožňuje golfistům zvolit si různou náročnost hry. Golfoví nadšenci tu najdou 712 m dlouhou jamku číslo 15, která je nejdelší v Evropě.

Nezapomenutelný je i závěr hry na 18. jamce, jde o nejužší jamku na hřišti, která se odehrává v téměř snovém prostředí překrásného ostrovního greenu.

Hřiště Heritage

Designem druhého hřiště byl pověřen Jonathan Davison. Druhá osmnáctka doplňuje v nejvyšším standardu hřiště Legend a tvoří mu atraktivní alternativu. Odlišnost je založená na návratu ke kořenům a k tradicím ostrovního designu hřišť, zvýrazňujícím pohledy na krásy a neutrální barevnost přírodní scenérie, kterou tato lokalita oplývá.

Termíny a ceny

  • cena na vyžádání

Poptávka golfového balíčku

Vyplňte prosím pečlivě následující formulář. V případě dárkového pobytu uveďte do pole "Datum příjezdu" jen rok. Po odeslání Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

* *
* *
* *
*
Golfový magazín

Vše o golfu na jednom místě. Golfový magazín, mapa hřišť, soutěže a další informace o golfu.

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Golfové tréninky, fee, balíčky, vybavení.

Golfové balíčky

Golfové balíčky na serveru GolfoveHry.cz přináší spoustu možností jak hrát golf u nás i v zahraničí.

Golfový obchod

Internetový a kamenný obchod s golfovým vybavením. Golfové sety, hole, vozíky, míčky, trička, bundy, boty a další.

Golfové členství

Nevíte kde získat nejvýhodnější členství? Srovnejte si různé nabídky na serveru s kompletní nabídkou.

* takto označené ceny jsou přepočtené z cen zadaných v Eurech dle kurzu ČNB a konečná cena bude stanovena dle kurzu v den uzavření objednávky.
© 2009–2014 GolfEurope.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net