Golfové balíčky

O nás

Společnost Golf Europe, s.r.o. se v oblasti golfového sportu pohybuje již od roku 2009 a naším cílem je pomáhat lidem na cestě k této hře. Za dobu svého působení jsme se zařadili mezi přední firmy, které se specializují na služby v oblasti golfu po celé ČR, ale i v zahraničí. Pro naše zákazníky máme v současnosti 5 internetových projektů a další připravujeme. Rádi vyjdeme vstříc požadavkům našich stávajících i nových zákazníků a rádi se spojíme s novými partnery a dodavateli. Jsme hrající golfisté a dokážeme se vcítit do potřeb každého z vás.

Jaké služby můžete využít, kde spolupracovat

www.Golfeurope.cz - komplexní nabídka golfových služeb – magazín, golfové balíčky, soutěže, databáze hřišť. Vhodné místo pro vaší inzerci, propagaci, soutěže a PR.

www.Golfoveslevy.cz - výhodné časově omezené nakupování green fee, pobytů, tréninků a kurzů. Nabídněte golfistům ochutnávku vašich produktů a služeb formou slevy.

www.Golfovehry.cz - golfové balíčky, zájezdy, pobyty s trenérem i bez něj. Výhodné nabídky z ČR i ze světa. Máte hotel, penzion, zajímavé pobyty a zájezdy s golfem? Využijte provizní prodej.

www.Golfoveclenstvi.cz - nabídky golfových členství a srovnání výhod. Umožněte vaši online registraci novým členům na webu, který golfisti navštěvují.

www.ProGolfistu.cz - široký výběr golfového vybavení, literatury, výběr zboží skladem, prodejna na Praze 5. Máte zajímavé zboží, které nám chcete dodávat, nebo naopak potřebujete nakoupit ve velkém za speciálních podmínek? Kontaktujte nás.

Spolupráce napříč golfovými projekty

Staňte se naším generálním partnerem a buďte vidět na všech projektech po celý rok. Naše projekty neustále rostou a v březnu 2012 jsme měli více než 125.000 shlédnutých stránek. Jsme schopni poslat naši nabídku na více než 30.000 golfových adres, přičemž naše komunikace směřuje zejména ke kupujícím zákazníkům.

Všeobecné obchodní podmínky

Kompletní všeobecné obchodní podmínky zde >>

Kontaktujte nás třeba i s dotazem

Golf Europe s.r.o.

Ostrovského 36a

150 00 Praha 5

info@golfeurope.cz

tel: 602 172 104
Golfový magazín

Vše o golfu na jednom místě. Golfový magazín, mapa hřišť, soutěže a další informace o golfu.

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Golfové tréninky, fee, balíčky, vybavení.

Golfové balíčky

Golfové balíčky na serveru GolfoveHry.cz přináší spoustu možností jak hrát golf u nás i v zahraničí.

Golfový obchod

Internetový a kamenný obchod s golfovým vybavením. Golfové sety, hole, vozíky, míčky, trička, bundy, boty a další.

Golfové členství

Nevíte kde získat nejvýhodnější členství? Srovnejte si různé nabídky na serveru s kompletní nabídkou.

* takto označené ceny jsou přepočtené z cen zadaných v Eurech dle kurzu ČNB a konečná cena bude stanovena dle kurzu v den uzavření objednávky.
© 2009–2014 GolfEurope.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net